Karta tarota 6 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 6 mieczy

6 mieczy ukazuje na stawianie następnych kroków naprzód. Co prawda nie dzieje się to w zawrotnym tempie, lecz również nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany przeprowadzane są bezustannie. Człowiek wie jak działać i nie jest impulsywny. Karta jest oznaką wolnego tempa. Pokazuje, że człowiek nie powinien podporządkowywać się uczuciom, a zgoła musi umieć je kontrolować. Przezorności nigdy nie za wiele. 6 mieczy może również doradzać, że nadszedł czas, aby zapomnieć o przeszłości oraz wybrać nową drogę. Z pozoru niemiła sytuacja może zmienić się na naszą korzyść. Dzięki temu możemy zgoła dziękować losowi za przykry incydent, gdyż przyniósł nam więcej dobrego aniżeli złego.

Karta tarota 6 mieczy

Przyszłe wydarzenia: 6 mieczy

Życie wyegzekwuje na nas podjęcie postanowień w istotnych sprawach. Pojawi się także trochę nowych ścieżek. Karta jest symbolem jakiegokolwiek typu podróże. Być może będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

Karta 6 mieczy w sferze finansów

Nadejdą zmiany w sferze zawodowej. Być może szef zaoferuje nam wykonanie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe albo będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą zdarzyć się wyjazdy zawodowe. Dla osób, które posiadają swój biznes, też prognozowane są zmiany-branży bądź też po prostu wprowadzenie nowych udogodnień/funkcji, lub też asortymentu.

Karta tarota 6 mieczy jako karta dnia

Nie należy wracać do wspomnień oraz ograniczać się do tego, co było. To tylko nas hamuje. Warto wdrożyć coś nowego do życia, a przekonamy się, że jesteśmy w stanie dużo z siebie wykrzesać. Nie bójmy się sprawdzić, jak daleko nas zabiorą potencjalnie niezbyt pożyteczne umiejętności.

Karta 6 mieczy: Kontakt

Osoba, którą napotkamy na naszej drodze, będzie zdawała się odległa. Może być ciężko do niej dotrzeć, a nawet może okazać się, iż niedługo wyjeżdża. Jednakowo możemy poznać ją przez Internet. Wydaje się zamknięta, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

6 mieczy w miłości

Karta ukazuje człowieka, który trzyma się z dala. Przeszłość okazuje się niezwykle bolesna. Tak ciężka, że aż niemożliwe jest wejście w nowy związek. To niestety wymaga naturalności, siły i przełamywania starych wzorców. Stale istnieje strach, przed powtórnym skrzywdzeniem. 6 mieczy wskazuje na prawdopodobieństwo stworzenia związku, jednakże będzie on wymagał ogromu czasu i wyrzeczeń. 6 mieczy wielokrotnie symbolizuje związek na odległość.

Relacje oraz związki: 6 mieczy

Karta ukazuje sytuacje w kilku położeniach. Może sygnalizować rozwiązanie konfliktów i okres spokoju, niespieszny postęp. Jednakże jednocześnie wskazuje na to, aby prowadzić bezpośrednie dyskusje. Może symbolizować nowy początek w postaci wspólnego zamieszkania bądź też zgoła odwrotnie – zakończenie związku, jeżeli był szczególnie szkodliwy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę