Karta tarota Rycerz kielichów

Ogólna charakterystyka karty Rycerz kielichów

Rycerz kielichów nazywany jest także rycerz pucharów. Przedstawia sytuacje, gdzie sensem życia człowieka jest miłość (świat uczuciowy). Niejednokrotnie na pierwszym miejscu stawia osobę, która wydaje mu się perfekcyjna w każdym calu. Może być romantykiem, którego działania cechują się obsesyjnością oraz wielokrotnie ekstremalnością. Żyje fantazjami oraz umie im podporządkować swoje życie. Przesłanie rycerza pucharów jest klarowne – emocje nie mogą nami dyrygować. Przyszedł czas na to, żeby działać i pozostawić świat marzeń. Wyłączmy emocje, postawmy twarde kroki, podejmijmy decyzje i zmieńmy to, co jest niezbędne. Zostawianie tego na później wyłącznie pogorszy sprawę.

Karta tarota Rycerz kielichów

Karta Rycerz kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się urokiem osobistym. Szybko ujmuje ludzi i lubi nawiązywać przyjaźnie. Ma bujną wyobraźnię, dlatego niejednokrotnie znajduje się w świecie fantazji. Czasami wprost niełatwo jej wrócić do bezbarwnej, smętnej rzeczywistości. Empatyczna, przejmująca się losem innych. Dlatego wielokrotnie pracuje jako psycholog.

Karta Rycerz kielichów w sferze finansów

Sfera finansów ulegnie poprawie. Jeżeli mieliśmy długi to uda nam się ich wkrótce pozbyć. Plany w sferze zawodowej powinny zostać pomyślnie zakończone. Warto otworzyć się na ludzi, dzięki czemu możemy otrzymać kilka atrakcyjnych propozycji pracy lub zostania partnerem w spółce.

Relacje oraz związki: Rycerz kielichów

Rycerz kielichów dla relacji oznacza przyjemnie oraz romantycznie spędzony czas. Jeżeli spodziewamy się oświadczyn od partnera lub też podjęcia dużych decyzji (chcemy, żeby związek stał się poważniejszy) to możemy oczekiwać propozycji zawarcia związku małżeńskiego bądź też wspólnego zamieszkania.

Karta tarota Rycerz kielichów jako karta dnia

Znaleźliśmy się w miejscu, w którym nie do końca rozumiemy, skąd pochodzą nasze uczucia. Pamiętajmy o tym, żeby nie krzywdzić innych osób naszym niezdecydowaniem. Jeżeli umawiamy się na miłosne spotkania, należy szczerze powiedzieć, że szukamy bardziej przygód aniżeli relacji na całe życie. Trzeba być szczerym.

Rycerz kielichów w miłości

Należy pamiętać, że rycerz pucharów może być dla nas doskonały. Najgorsze jest to, iż będzie słodził, obiecywał, adorował inne osoby. Z tego powodu nie powinno się wchodzić w relację z osobą w energii rycerza pucharów. Jest to wprawdzie niezwykle kuszące, lecz będzie owocować przepłakanymi latami. To człowiek, który szybko się zakochuje i zmienia obiekt zainteresowań.

Przyszłe wydarzenia: Rycerz kielichów

Nadchodzące sytuacje okażą się trudne do wykonania oraz będą wymagały od nas wykazania się logiką oraz determinacją. Przeznaczmy sprawie wystarczająco wiele czasu. Z drugiej strony możemy spodziewać się zaproszenia na ślub, chrzciny lub inne szczególne wydarzenie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę