Karta tarota 7 monet

Ogólna charakterystyka karty 7 monet

7 monet nazywana jest także 7 denarów. Prezentuje sytuację, w której człowiek ukończył projekt. Przelał w nie całą swoją energię i poświęcił czas. Nastał czas, w którym pozostało mu tylko oczekiwać na pokazanie się pierwszych rezultatów. Należy oddać sprawy w ręce wszechświata i pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Zazwyczaj towarzyszy temu poczucie bezradności. Karta aczkolwiek jednoznacznie pokazuje, że nic więcej nie da się zrobić. Człowiek psychicznie nastawiony jest na uzyskiwanie korzyści ze swoich osiągnięć. Aczkolwiek 7 monet nakłania do tego, aby przyglądnąć się rezultatom pracy oraz dokonać słusznej oceny. Naturalnie tylko wtedy gdy czujemy, iż jest to niezbędne.

Karta tarota 7 monet

Karta 7 monet: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się samodzielnością szczególnie w sferze zawodowej, entuzjazmem. Ciągle będzie podnosiła poprzeczkę, jeżeli chodzi o dokonania. Całą energię poświęci na realizację wspaniałego pomysłu. Na co dzień może stwarzać wrażenie osoby nieoznaczającej się z tłumu. Lubi uporządkowanie i jest mało pewna siebie.

Karta 7 monet w sferze finansów

W sferze zawodowej symbolizuje zatrzymanie się. Realizacja obowiązków może wydłużać się w czasie. Wysiłki nie są dostrzegalne przez szefa, dlatego premia nie jest dostępna. Praca oddziałuje na nas wyczerpująco. Co więcej, nie odczuwamy już zadowolenia z niej. Uczucie braku wyników, zatrzymania się. Dla osób niezatrudnionych może symbolizować to brak odpowiedzi albo brak ciekawych propozycji pracy.

7 monet w miłości

7 denarów mówi o tym, że będziemy oczekiwać na wykonanie pierwszego kroku. Niecierpliwość, strach, wątpliwości będą stale towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może w ogóle być zamknięta emocjonalnie na relację. Koncentruje się na karierze zawodowej. Inną możliwością jest to, że będzie stawiała niezwykle małe kroki w kierunku randek, wysyłania znaków zainteresowania.

Relacje oraz związki: 7 monet

Pojawią się ograniczenia. Aktualnie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie efekty przyniosą dotychczasowe posunięcia. Wypada zastanowić się, jak działa relacja oraz to jakie sytuacje miały miejsce do teraz. Co istotnego się działo? Czekanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według siódemki monet.

Przyszłe wydarzenia: 7 monet

Wydarzenia, które nadejdą, będą sprowadzać się do zatrzymania nas. Drugim wariantem jest pojawienie się efektów powziętych poczynań. Jeżeli czekamy na decyzję kredytową, to szybko nie przyjdzie. Przyjaciel może zwlekać z ważnym telefonem. Możemy wykazywać się sporą aktywnością, a nie osiągać efektów np. kilkugodzinne poszukiwanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została sprzedana chwilkę temu.

Karta tarota 7 monet jako karta dnia

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Siódemka denarów namawia do tego, żeby cierpliwie usiąść i oczekiwać na rezultaty. Wykonaliśmy już ogrom pracy. Dzielnie wypełniliśmy zadanie. Jedyne co może wpłynąć na rezultat działań, jest czas i los. Wszystko zostaje w rękach wszechświata.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę