Karta tarota 8 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 8 mieczy

8 mieczy wskazuje człowieka, który jest niewolnikiem swoich myśli, przekonań lub też podejścia. Nieprzerwanie przesiaduje w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za nic nie ma ochoty wyjść z bezpiecznego miejsca. Jest to jednak iluzja. To, że coś jest znajome, nie znaczy, że musimy się tego rozpaczliwie trzymać. Wrogie podejście do zmian i niechęć do spojrzenia na sytuacje z innej perspektywy może silnie ograniczać. Jest to pewnego rodzaju pułapka, która daje iluzję bezpieczeństwa. Karta uprasza, aby człowiek działał mimo tego, że nie do końca odnajduje się w tej roli. Niech zderzy się z rzeczywistością i zmieni nastawienie do życia. Pokona lęk oraz stare schematy. W odwrotnym przypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie zmianie.

Karta tarota 8 mieczy

Karta 8 mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się ograniczeniami. Będą wynikały one oczywiście ze sposobu myślenia. Nierzadko w jej głowie pojawia się myśl „to się nie uda” z tego powodu wcale nie podejmuje próby i skazuje się na porażkę. Dodatkowo jest bardzo zakompleksiona.

Przyszłe wydarzenia: 8 mieczy

Nadciągają wydarzenia, w których będą towarzyszyły odczucia związane z ograniczeniami-bezradność, brak wolności, bariera. Może ujawnić się ograniczenie swobody w charakterze pobytu w więzieniu lub też szpitalu.

8 mieczy w miłości

Dla singli 8 mieczy to nie pomyślna przepowiednia. Będziemy przepełnieni zgoła strachem, wątpliwościami. Otwarcie się na relację będzie wymagało śmiałości oraz pokonania wewnętrznych blokad oraz lęków. Jeżeli szukamy osoby, która będzie dla nas pomocą w problemach, to karta stanowczo wskazuje, iż musimy być niezależni. Nie spotkamy osoby, która odciąży nas z życiowych kłopotów.

Relacje oraz związki: 8 mieczy

8 mieczy mówi o byciu niewolnikiem w relacji. Być może partner ogranicza naszą swobodę, a my nie sprzeciwiamy się jego postępowaniu. Równie dobrze można zostać więźniem swoich uczuć i zmuszać się do relacji ze względu na fascynację. Karta niejednokrotnie pokazuje na brak niepowierzchownych konwersacji lub też ich zupełnie zaniechanie oraz nawał czarnych scenariuszy w głowie. Prawdopodobne bariery na płaszczyźnie seksualnej oraz uczuciowej. Pełno wahań.

Karta tarota 8 mieczy jako karta dnia

Niezłomność jest drogą do wygranej. 8 mieczy uczy, że jeżeli chcemy znaleźć rozwiązanie i zwalczyć kłopoty to bez wytrwałości nic nie osiągniemy. Oczywiście cierpliwość jest tak samo przydatną cechą. Obie te wartości muszą iść w parze.

Karta 8 mieczy w sferze finansów

8 mieczy pokazuje na negatywną pozycję. Niskie pobory, nieprofesjonalne zarządzanie zespołem, ogólnie niewłaściwa organizacja miejsca pracy, konflikty w miejscu pracy, nierzadko występujące błędy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę