Karta tarota Król mieczy

Ogólna charakterystyka karty Król mieczy

Król mieczy pokazuje człowieka, który dobrze się urządził w życiu przy pomocy lotnego umysłu oraz obrotności. Osoba w energii króla mieczy rządzi i ma „poddanych” dlatego, iż umie ich należycie zmanipulować. Co więcej potrafi to zrobić tak sprawnie, iż inni tańczą, jak im zagra. Zawsze kieruje się logiką. Zazwyczaj nikt nie podważa jego zdania. Człowiek ten zupełnie nie emanuje emocjami. Środowisko podlega jego srogiej ocenie. Jak standardowy król – nie znosi sprzeciwu i zawsze lubi mieć ostatnie słowo (decydować). Karta daje ważną lekcję. Przebiegłość oraz intelekt mogą być wspaniałymi narzędziami do osiągania celów. Okoliczności będą wymagały charyzmy i zdominowania drugiej osoby oraz obrania perfekcyjnego planu działania. Nie ma tutaj miejsca na pomyłkę.

Karta tarota Król mieczy

Relacje oraz związki: Król mieczy

Król mieczy nierzadko ukazuje potrzebę zbudowania związku opartego na intelektualnym połączeniu. Tak samo może uświadamiać nas, że na tym właśnie opiera się aktualny związek. Karta jest synonimem stawiania wysokich wymagań. Co w przypadku relacji może być trudne.

Karta Król mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie autorytetem dla innych. Inteligentna i bezstronna, więc wielokrotnie jest mediatorem w czasie konfliktów. Przyjmuje role obserwatora i wysłuchuje innych z uwagą. Nie jest egzaltowana, więc może sprawiać wrażenie osoby chłodnej. Czasem wręcz głęboko zakopuje emocje.

Przyszłe wydarzenia: Król mieczy

Nadchodzą chwile, które będą wymagały od nas zupełnego podporządkowania. Możliwe, że przepisy prawa będą wyjątkowo niekorzystne? Popełnimy błąd, a funkcjonariusz nie wesprze nas, gdyż musi postępować zgodnie z przepisami. Spore szanse spotkania osoby autorytarnej, dominującej.

Król mieczy w miłości

Król mieczy pokazuje człowieka, który pragnie sprawować władzę nad innymi. Wymaga pełnego dostosowania się. Karta przestrzega przed nadzorowaniem, poddaństwem, spełnianiem zachcianek. Zatrzymajmy się i dobrze zastanówmy czy ta osoba nas nie wykorzystuje.

Karta tarota Król mieczy jako karta dnia

Król mieczy stara się powiedzieć, iż logiczne myślenie jest kluczem do podejmowania słusznych decyzji. Jeśli chcemy przekonać kogoś do naszego zdania, to trzeba objaśnić mu logiczne, niepodważalne argumenty.

Karta Król mieczy w sferze finansów

Karta radzi, aby przemyśleć sferę materialną. Jest to pomyślna wróżba, bo inwestycje przyniosą zysk. Pojawi się szansa na podpisanie umowy obfitującej w korzystne warunki. Król mieczy wskazuje na to, iż może zjawić się potrzeba dzielenia się zasobami finansowymi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę